OfertaKsięgowość - pomoc przy rejestracji firmy, prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu, pomoc w przygotowaniu rozliczeń rocznych, pełną obsługę kadrowo-płacową Twojej działalności gospodarczej.

Doradztwo prawne - naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi w kwestiach prawnych. Trębicki & Partner zapewnia wszechstronną pomoc informacji prawnej osobom fizycznym, prawnym (np.: sp. z o. o.) i prowadzącym działalność gospodarczą. Usługa dostępna jest drogą telefoniczną lub wizytą w kancelarii.

Doradztwo finansowe - w naszej ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, domu oraz cele konsumpcyjne. Oferujemy doradztwo w zakresie finansowym i ubezpieczeń OC dla firm, ubezpieczeń nieruchomości jak i OC, AC komunikacyjne. Organizujemy pomoc przy wyborze najlepszego rozwiązania finansowego dla osób prywatnych jak i prowadzących działalność gospodarczą różnych branż.

Windykacja - celem naszej oferty jest pomoc w skutecznej windykacji. Wyspecjalizowana i doświadczona kadra naszych pracowników zapewnia skuteczne i szybkie działania windykacyjne dla naszych klientów tj. osób prywatnych jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Psycholog - porada psychologa, psychotechniczne badanie kierowców, na wózki widłowe, do pracy na wysokościach.